Jdi na obsah Jdi na menu
 

Guild pravidla

Guildovní pravidla
 
 
 
1. Slušné chování – platí v jakémkoli chatu ve hře, na facebooku, na TS a v podstatě všude jinde, kde se dá komunikovat se členy guildy. Nikdo sa nepovyšuje, item lvl není rozhodující při rozhodovaní, koho v guildě chceme. Arogantní správanie bez vulgarizmov nie je slušné správanie.
 
2. Čítanie mailov od vedenia. Natrápili sa pri ich písaní, tak ich prosím neignorujte. 
 
3. Veci do guild banky dávate pre prípad, že by sa niekomu mohli zísť. Nepočítajte s tým, že ich tam pri ďalšej návšteve nájdete.
 
4. Stavba Strongholdu má svoje pravidla, která nelze obejít (nelze stavit budovy, jak se nám zachce).  Do bedny odevzdávejte hlavně to, co je napsáno v Message of the Day (MotD) nebo vám přijde do pošty ve zprávě. Pokud máte pochybnosti nebo připomínky ke stavbě, můžete si přečíst požadavky na stavbu u každé budovy. Pokud pochybnosti stále přetrvávají, obraťte se na vedení guildy.
 
5. Vzhledem k tomu, že ne každý se zapojuje do stavby Strongholdu, jsme nuceni zavést kontrolu, kdo do bedny přispívá a kdo ne. Kontroly budou náhodné, budou vytipováni určití lidé (např. jsou online a nejdou draky opakovaně), kteří budou kontrolováni častěji. Čas od času prověříme všechny členy guildy. Nebudeme podporovat lidi, co nechají ostatní, aby za ně dřeli, a pak si dojdou pro equip!
 
6. Jsme guilda a podle toho bychom se také měli chovat. Pokud bude někdo ze začátečníků, ale i pokročilejších potřebovat s něčím poradit nebo pomoci s úkoly, neodbývejte ho, ale snažte se mu pomoci dle možností. Řiďme se heslem jednou pomůžete vy, podruhé někdo pomůže vám.
 
7. Ranky - o kariérny postup u nás nejde, názvy rankov sa môžu meniť, každý si môže vybrať rank od 1 do 4, stačí napísať niekomu z vedenia. Tiež sú vítané akékoľvek návrhy pre inšpiráciu. Rank 7 je vedenie guildy,  6 sú ľudia, ktorí nejakým spôsobom prispievajú k chodu guildy, 5 sú tí, ktorých Lvirka často hľadá. Na postup na tieto ranky nie sú určené žiadne pravidlá, je to o dohode medzi členmi vedenia.
 
 
 
Je nám líto a zároveň nás mrzí, že ne všichni členové se aktivně zapojují do budování Strongholdu, a tak jsme byli donuceni zavést tyto pravidla.
 
 
 
S pozdravem a přáním hezké hry
 
Vedení guildy